Warszawa, ul.Korzenna 28, 

tel.: 537 618 828,  537 208 848

Serwis i montaż samochodowych instalacji gazowych w Warszawie!

Co oferujemy:

- fachowy montaż instalacji LPG;

- diagnostyka komputerowa (gaz i benzyna);

- naprawa i regulacja wtrysku gazowego;

- naprawa i regulacja wtrysku benzyny;

- serwis instalacji gazowej;

- regulacja reduktora gazowego;

- kalibracja wtryskiwaczy.

W Polsce już ponad 3 miliony

kierowców oszczędza!


Nasz warsztat spełnia wszystkie warunki homologacyjne niezbędne dla montażu instalacji LPG na samochody kategorii M1 (osobowe)/ N1 (ciężarowe) z zapłonem iskrowym.

NR. homologacji PL*0058*00/G50%

oszczędność na każdym 1 km!

250 zł

oszczędzisz z 1000 km!

8-12

tys. przejechanych km, czas zwrotu kosztów

9

lat doświadczenia w tej branży

Cennik na rodzaj instalacji gazowej LPG:

STAG 300 PREMIUM

Innowacyjny sterownik STAG wyposażony programowym systemem ISA , który pozwala na odbieranie danych od benzynowego sterownika i na ich podstawie dokonywać korekty podawania paliwa gazowego.
Podstawowa koncepcja STAG-300 Premium:
• współpraca z benzynowym sterownikiem dla diagnostyczny magistrali danych
• niezależna adaptacja wtrysków dla pojazdów z 2 dwoma rzędami cylindrów
• obsługa podstawowych parametrów pracy silnika: moc, moment obrotowy na poziomie benzyny.
• w zakresie emisji spalin spełniają normy EURO 5.

 od 2750 zł/brutto.

STAG-4 QBOX PLUS

STAG QBOX PLUS nowoczesny i kompaktowy sterownik. Łączy w sobie dobrą funkcjonalność i dostępną cenę. Zbudowany na bazie sprawdzonego czasem bloku STAG-300, co nie może nie cieszyć.

Podstawowa koncepcja STAG QBOX PLUS :

• autoadaptacja przez OBD
• inowacyjny system autoadaptacji ISA3
• praca z CAN i K – LINE
• możliwość usuwania błędów w sterowniku benzynowym
• równoległy wtrysk paliwa w momencie przełączania

od 2100 zł/brutto.

STAG-4 GO FAST

GoFast – nowoczesny kontroler zarządzania gazowym wtryskiem z początkowego segmentu cenowego. Jest kompatybilny z dużą ilością samochodów z prostym systemem sterowania wtryskiem. Stworzony na bazie 32 bitowego procesora i specjalnej komorowej bazy dla samochodów. Pozwala uzyskać dobrą moc obliczeniową i niezawodność produktu.

od 1950 zł/brutto.

STAG-4Q MAX PLUS

STAG-4Q MAX PLUS – ma podobną funkcjonalność modułów sterowników STAG-4Q BOX PLUS, wszystko różnica polega tylko na tym, że sprzęt STAG-4Q MAX PLUS jest przeznaczony do zabudowy na samochody z ilością cylindrów ponad 4.

od 2800 zł/brutto.

Jak działamy...

Naszym głównym zadaniem jest właściwe dobranie komponentów systemu nie tylko dla konkretnego typu silnika ale i dostosowanego do potrzeb klienta. Przykład: klient planuje jeździć samochodem przez 3 lata z przebiegiem średnio 15-20 t.km rocznie. W takim przypadku, zaproponujemy dysze z niższego segmentu cenowego w pełni dostosowane do konkretnego silnika samochodu. Co dostaniemy? Wtryskiwacze gazowe, które będą działać określony czas (20 t. км *3 łata =60 t.км) bez napraw i pozwolą zredukować wydatki klienta w 2-3 razy! Zgadzamy się – to miło, po co przepłacać za nie wykorzystane moce instalacji. Ale jeżeli samochód jest firmowy (np. taksówka lub dostawczy) i planowany przebieg wynosi 50 000-80 000 km rocznie, instalacja tańszych wtryskiwaczy nie doprowadzi do oszczędności, a wręcz przeciwnie może generować dodatkowe koszty.

Szczególną uwagę przywiązujemy do fachowego montażu przewodów paliwowych, montażu komponentów instalacji LPG (wtryskiwacze, reduktor, czujniki), węży oraz pozostałych systemów elektrycznych.

Cały sprzęt jest mocowany za pomocą specjalnych dedykowanych mocowań, co pozwala uniknąć ich zniszczenia w trakcie eksploatacji i zapewnić stabilną pracę całej instalacji.

Po co przepłacać jeździj taniej!


Zestawy montażowe LPG

Dlaczego warto zamontować
w samochodzie instalację gazową?

Aby oszczędzać

Oszczędności na kosztach paliwa osiągają nawet 40%. Wynikają one z różnicy ceny paliw (gaz-benzyna, gaz - ropa) i stałego podnoszenia wydajności elementów instalacji.

Aby dotrzeć dalej

Dwa zbiorniki paliwa dają możliwość pokonania większego dystansu bez konieczności tankowania. Zapewnia to większy komfort podróżowania.

Gwarancja bezpieczeństwa

Bezpiecznym użytkowanie instalacji gazowej gwarantuje kilka jej elementów ściśle ze sobą współpracujących, fachowy jej montaż i regulacja.

Nasze prace

Serwis i montaż samochodowych instalacji gazowych:

CERTYFIKAT AC S.A. homologacji PL*0058**00/G


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota: 8:30 - 19:00

Tel.: 537 618 828

Tel.: 537 208 848